Make your own free website on Tripod.com
Fall 2004
Sept./Oct./Nov. 2004
Date Day Fld. # Time Home Visitor Age Gen Referee AR1 AR2
1-Sep Wednesday 7 6:30 PM FURY 93 Hensarling Lobos 93 U13 Boys stafford wilson t.drake
1-Sep Wednesday 7 8:00 PM Dragons 93 Memphis FC 93  U13 Boys wilson staffoed t.drake
1-Sep Wednesday 8 6:30 PM Memphis FC 92 Dragons 91 U14A Boys McManus Dav.parker Dust.Parker
1-Sep Wednesday 8 8:00 PM Falcons 93 Arsenal 92 U13 Boys Dav.Parker McManus Dust.Parker
1-Sep Wednesday 9 6:30 PM Dragons 92 Lobos 91 U14A Boys Armstrong Mogge McNeil
1-Sep Wednesday 9 8:00 PM FURY 93 Creson Purple Rain 93 U12 Girls Mogge Armstrong McNeil
1-Sep Wednesday 10 6:00 PM FURY 90 Premier Memphis FC 90 Green HS Boys Warsame Fajordo Langston
1-Sep Wednesday 10 8:00 PM Deleted Deleted          
1-Sep Wednesday 11 6:00 PM Arsenal 90 Memphis United FC 90 U15B Boys Carson Mears G.Castiblanco
1-Sep Wednesday 11 8:00 PM Lady Lobos 92 Lady Lobos 91 U14A Girls Mears Carson G.Castiblanco
1-Sep Wednesday 16 6:30 PM FURY 92 Hirayama FURY 91 Premier Girls U14A Girls Kazempour G.Candebat Navarro
1-Sep Wednesday 16 8:00 PM FURY 92 Wallace Arsenal 92 Blankenship U14B Girls G.Candebat Kazempour Navarro
1-Sep Wednesday 17 6:30 PM Lady Cougars Deranian Arsenal 91 Scott U14B Girls Eschenbach Harrison T.Tran
1-Sep Wednesday 17 8:00 PM FURY 89 Premier Memphis United FC 88 HS Boys Harrison Eschenbach T.Tran
1-Sep Wednesday 14A 6:00 PM FURY 96 Lima Jr Lobos Wanderers U10B Boys German    
1-Sep Wednesday 14A 7:00 PM FURY 95 Keene Falcons 95 Blue U10A Boys German    
1-Sep Wednesday 14B 6:00 PM FURY 96 Keene Jr Lobos Orellana U10B Boys C.Barnes    
1-Sep Wednesday 14B 7:00 PM Lobos 95 Booth FURY 95 Heblich U10A Boys C.Barnes    
1-Sep Wednesday 15A 6:00 PM Memphis FC 94 Arsenal 93 Beard U12 Boys Brackley    
1-Sep Wednesday 15A 7:30 PM FURY 94 Lima Arsenal 94 U12 Boys Brackley    
1-Sep Wednesday 15B 6:00 PM FURY 94 Scott Memphis FC 93 Girls White U12A Girls Snyder    
1-Sep Wednesday 15B 7:30 PM Bartlett Strikers Arsenal 93 Heathcock U12B Girls Snyder    
                     
2-Sep Thursday 16 6:00 PM GT United 88 Arsenal HS HS Boys Eschenbach Beith B.Neal
2-Sep Thursday 16 8:00 PM Lobos 88 United 87 HS Boys Beith Eschenbach B.Neal
2-Sep Thursday 17 6:00 PM Arsenal 90 Rowdies 90 U15B Boys P.Monti Longworth N.Davis
2-Sep Thursday 17 8:00 PM Purple Rain 93 Memphis FC 93 U12 Girls Longworth P.Monti N.Davis
2-Sep Thursday 14A 6:00 PM Dragons 95 White FURY 96 Bradshaw U10A Boys Fritzler    
2-Sep Thursday 14A 7:00 PM Dragons 95 Red Lobos Lightning 95 U10A Boys Fritzler    
2-Sep Thursday 14B 6:00 PM Jr Lady Lobos Arsenal 95 Esse U10B Girls Stockton    
2-Sep Thursday 14B 7:00 PM FURY 96 Berra Arsenal 95 Girls U10B Girls Stockton    
2-Sep Thursday 15A 6:00 PM Lady Lobos 94 Miller Arsenal 94 White U12B Girls Millikin    
2-Sep Thursday 15A 7:30 PM Falcons 94 Blue Lady Cougars 93 U12B Girls Millikin    
                     
                     
6-Sep Monday              
                     
7-Sep Tuesday 2 6:30 PM Purple Rain 93 Lady Lobos 93 Furlong U12 Girls B.Neal Longworth Vigneli
7-Sep Tuesday 2 8:00 PM FURY 93 Creson Memphis FC 93 Girls U12 Girls Longworth B.Neal Vigneli
7-Sep Tuesday 3 6:30 PM FURY 92 Lima Dragons 92 U14A Boys Beith Stockton Coauette
7-Sep Tuesday 3 8:00 PM Memphis Premier 91 Memphis FC 91 Girls U14A Girls Stockton Beith Coauette
7-Sep Tuesday 6 6:00 PM Memphis FC 90 Blue Falcons 90 U15B Boys Kim Dav.Parker Dust.Parker
7-Sep Tuesday 6 8:00 PM Arsenal 92 Hickman Arsenal 92 Blankenship U14B Girls Dav.Parker Kim Dust.Parker
7-Sep Tuesday 14A 6:00 PM Lobos 95 Booth Falcons 95 Blue U10A Boys T.Tran    
7-Sep Tuesday 14A 7:00 PM FURY 96 Keene Memphis FC 96 U10B Boys T.Tran    
7-Sep Tuesday 14B 6:00 PM FURY 95 Klingenberg FURY 95 Patterson U10A Girls Schmitt    
7-Sep Tuesday 14B 7:00 PM Memphis FC 96 Girls Falcons 96 Girls U10B Girls Schmitt    
7-Sep Tuesday 15A 6:00 PM Lobos 94 White Dragons 94 Franklin U12 Boys T.Marshall    
7-Sep Tuesday 15A 7:30 PM Memphis FC 94 Arsenal 94 U12 Boys T.Marshall    
7-Sep Tuesday 15B 6:00 PM FURY 94 Scott Falcons 93 Black U12A Girls Alarcon    
7-Sep Tuesday 15B 7:30 PM Lady Lobos 93 Slater Falcons 94 Black U12A Girls Alarcon    
                     
8-Sep Wednesday 2 6:30 PM Memphis FC 93 Lobos 93 U13 Boys D.Wilson Burger N.Davis
8-Sep Wednesday 2 8:00 PM FURY 93 Hensarling Falcons 93 U13 Boys Burger D.Wilson N.Davis
8-Sep Wednesday 3 6:30 PM Memphis FC 92 FURY 91 Premier U14A Boys Kazempour Shotten Fajardo
8-Sep Wednesday 3 8:00 PM Dragons 93 Arsenal 92 U13 Boys Shotten Kazempour Fajardo
8-Sep Wednesday 6 6:30 PM Dragons 91 Falcons 92 U14A Boys Mears Aburad T.Tran
8-Sep Wednesday 6 8:00 PM Memphis FC 91 FURY 90 Premier HS Boys Aburad Mears T.Tran
8-Sep Wednesday 7 6:00 PM Rowdies 91 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Eckel P.Monti Snyder
8-Sep Wednesday 7 8:00 PM Cougars 91 Memphis United FC 90 U15B Boys P.Monti Eckel Snyder
8-Sep Wednesday 8 6:30 PM Memphis FC 92 Girls FURY 91 Premier Girls U14A Girls Armstrong G.Candebat Zink
8-Sep Wednesday 8 8:00 PM FURY 92 Hirayama Lady Lobos 92 U14A Girls G.Candebat Armstrong Zink
8-Sep Wednesday 9 6:30 PM FURY 92 Wallace Arsnal 92 Hickman U14B Girls Stafford Thacker Langston
8-Sep Wednesday 9 8:00 PM United 92 Arsenal 91 Scott U14B Girls Thacker Stafford Langston
8-Sep Wednesday 10 6:00 PM FURY 89 Premier United 87 HS Boys Irby Harrison Hinte
8-Sep Wednesday 10 8:00 PM GT United 88 Lobos 86 HS Boys Harrison Irby Hinte
8-Sep Wednesday 11 6:00 PM Memphis United FC 89 Memphis United FC 88 HS Boys Carson McManus German
8-Sep Wednesday 11 8:00 PM FURY 88 Premier FURY 87 Premier HS Boys McManus Carson German
8-Sep Wednesday 14A 6:00 PM FURY 96 Lima Falcons 96 Black U10B Boys M.Candebat    
8-Sep Wednesday 14A 7:00 PM FURY 96 Bradshaw FURY 95 Henke U10A Boys M.Candebat    
8-Sep Wednesday 14B 6:00 PM Dragons 95 Red FURY 95 Keene U10A Boys C.Barnes    
8-Sep Wednesday 14B 7:00 PM Dragons 95 White FURY 95 Heblich U10A Boys C.Barnes    
8-Sep Wednesday 15A 6:00 PM Arsenal 93 Beard Falcons 94 U12 Boys Stockton    
8-Sep Wednesday 15A 7:30 PM FURY 94 Lima Lobos 94 Blue U12 Boys Stockton    
8-Sep Wednesday 15B 6:00 PM Lady Lobos 94 McKeever FURY 93 Scott U12A Girls Brackley    
8-Sep Wednesday 15B 7:30 PM Lady Cougars 93 Arsenal 94 Red U12B Girls Brackley    
                     
9-Sep Thursday 2 6:30 PM Gryphons 92 Lobos 91 U14A Boys M.Grai Thacker D.Grai
9-Sep Thursday 2 8:00 PM Covenant Girls Shooting Stars U14B Girls Thacker M.grai D.Grai
9-Sep Thursday 3 6:00 PM Cordova Reds 91 GT United 90 U15B Boys Fritzler Eschenbach Longworth
9-Sep Thursday 3 8:00 PM Falcons 88 Cordova Reds HS Boys Eschenbach Fritzler Longworth
9-Sep Thursday 6 6:30 PM Lady Cougars Deranian United 92 U14B Girls P.Monti Beith Vignali
9-Sep Thursday 6 8:00 PM Lobos 88 Rowdies 86 HS Boys Beith P.Monti Vignali
9-Sep Thursday 14A 6:00 PM Arsenal 95 GT United 96 U10B Boys Schmitt    
9-Sep Thursday 14A 7:00 PM Arsenal 95 Esse Jr Lobos Wanderers U10B Boys Schmitt    
9-Sep Thursday 14B 6:00 PM Falcons 96 Blue Jr Lobos Orellana U10B Boys G.Candebat    
9-Sep Thursday 14B 7:00 PM Lady Lobos 95 Correia Lady Lobos 95 Simms U10A Girls G.Candebat    
9-Sep Thursday 15A 6:00 PM Memphis FC 94 Girls Blue Memphis FC 94 Girls White U12A Girls T.Tran    
9-Sep Thursday 15A 7:30 PM Arsenal 94 White Falcons 93 Blue U12B Girls T.Tran    
9-Sep Thursday 15B 6:00 PM Falcons 94 Blue Bartlett Strikers U12B Girls Millikin    
9-Sep Thursday 15B 7:30 PM Lady Lobos 94 Miller Arsenal 93 Heathcock U12B Girls Millikin    
                     
13-Sep Monday        
                     
14-Sep Tuesday 11 6:30 PM FURY 91 Premier Dragons 91 U14A Boys M.Grai Fritzler D.Grai
14-Sep Tuesday 11 8:00 PM Falcons 92 Memphis FC 91 U14A Boys Fritzler M.Grai D.Grai
14-Sep Tuesday 12 6:00 PM Cougars 91 Rowdies 90 U15B Boys Kim Beith Longworth
14-Sep Tuesday 12 8:00 PM Arsenal 90 Rowdies 91 U15B Boys Beith Kim Longworth
14-Sep Tuesday 16A 6:00 PM Dragons 95 White Falcons 95 Blue U10A Boys Gaston    
14-Sep Tuesday 16A 7:00 PM Lobos 95 Booth Dragons 95 Red U10A Boys Gaston    
14-Sep Tuesday 16B 6:00 PM Arsenal 95 Esse Falcons 96 Black U10B Boys Lynch    
14-Sep Tuesday 16B 7:00 PM Jr Lobos Orellana Arsenal 95 U10B Boys Lynch    
14-Sep Tuesday 17A 6:00 PM Memphis FC 94 Lobos 94 Blue U12 Boys T.Tran    
14-Sep Tuesday 17A 7:30 PM Arsenal 94 Arsenal 93 Beard U12 Boys T.Tran    
14-Sep Tuesday 17B 6:00 PM Memphis FC 94 Girls White Lady Lobos 93 Slater U12A Girls Stockton   Vignali
14-Sep Tuesday 17B 7:30 PM Falcons 94 Black Memphis FC 93 Girls White U12A Girls Stockton   Vignali
                     
15-Sep Wednesday 2 6:30 PM Arsenal 92 Memphis FC 93 U13 Boys Stafford P.Monti Navarro
15-Sep Wednesday 2 8:00 PM Dragons 93 FURY 93 Hensarling U13 Boys P.Monti Stafford Navarro
15-Sep Wednesday 3 6:30 PM              
15-Sep Wednesday 3 8:00 PM Lady Lobos 93 Furlong FURY 94 Creson U12 Girls Eckel Alarcon G.Candebat
15-Sep Wednesday 4 6:30 PM Arsenal 92 Blankenship Covenant Girls U14B Girls Kazempour D.Wilson M.Castiblanco
15-Sep Wednesday 4 8:00 PM FURY 91 Premier Girls Memphis Premier 91 U14A Girls D.Wison Kazempour M.Castiblanco
15-Sep Wednesday 5 6:30 PM Shooting Stars Arsenal 91 Scott U14B Girls Mears Fajardo G.castiblanco
15-Sep Wednesday 5 8:00 PM FURY 92 Wallace Lady Cougars Deranian U14B Girls Fajardo Mears G.castiblanco
15-Sep Wednesday 8 6:00 PM FURY 89 Premier Rowdies 86 HS Boys Harrison Monsurrat Langston
15-Sep Wednesday 8 8:00 PM FURY 88 Premier Arsenal HS HS Boys Monsurrat Harrison Langston
15-Sep Wednesday 9 6:00 PM Memphis United FC 89 United 87 HS Boys Warsame Carson Strickland
15-Sep Wednesday 9 8:00 PM Memphis United FC 88 FURY 87 Premier HS Boys Carson Warsame Strickland
15-Sep Wednesday 10 6:00 PM GT United 88 Cordova Reds HS Boys Alarcon Eckel G.Candebat
15-Sep Wednesday 10 8:00 PM Deleted Deleted          
15-Sep Wednesday 16A 6:00 PM FURY 95 Heblich FURY 96 Bradshaw U10A Boys Barnes    
15-Sep Wednesday 16A 7:00 PM FURY 95 Henke Lobos Lightning 95 U10A Boys Barnes    
15-Sep Wednesday 16B 6:00 PM FURY 96 Keene FURY 96 Lima U10B Boys Irby    
15-Sep Wednesday 16B 7:00 PM Jr Lady Lobos Arsenal 95 Girls U10B Girls Irby    
15-Sep Wednesday 17A 6:00 PM Lady Lobos 94 McKeever FURY 94 Scott U12A Girls Zink   McDermid
15-Sep Wednesday 17A 7:30 PM FURY 94 Lima Lobos 94 White U12 Boys Zink   McDermid
15-Sep Wednesday 17B 6:00 PM Arsenal 94 Red Bartlett Strikers U12B Girls Armstrong    
15-Sep Wednesday 17B 7:30 PM GT United 94 Girls Arsenal 93 Heathcock U12B Girls Armstrong    
                     
16-Sep Thursday 12 6:30 PM Memphis FC 92 Lobos 91 U14A Boys Beith B.Neal Coauette
16-Sep Thursday 12 8:00 PM Memphis FC 93 Girls Purple Rain 93 U12 Girls B.Neal Beith Coauette
16-Sep Thursday 13 6:30 PM Memphis FC 92 Girls Lady Lobos 92 U14A Girls Fritzler M.Grai N.Davis
16-Sep Thursday 13 8:00 PM Memphis FC 91 Girls Lady Lobos 91 U14A Girls M.Grai Fritzler N.Davis
16-Sep Thursday 16A 6:00 PM Falcons 96 Blue Memphis FC 96 U10B Boys Longworth    
16-Sep Thursday 16A 7:00 PM GT United 96 Jr Lobos Wanderers U10B Boys Longworth    
16-Sep Thursday 16B 6:00 PM Memphis FC 95 Girls Blue Dragons 95 Girls U10B Girls Millikin    
16-Sep Thursday 16B 7:00 PM Purple Rain 95 Memphis FC 95 Girls White U10A Girls Millikin    
16-Sep Thursday 17A 6:00 PM Memphis FC 94 Girls Blue FURY 93 Scott U12A Girls Schmitt    
16-Sep Thursday 17A 7:30 PM              
16-Sep Thursday 17B 6:00 PM              
16-Sep Thursday 17B 7:30 PM              
                     
20-Sep Monday 16A 6:00 PM FURY 95 Heblich Falcons 95 Blue U10A Boys Schmitt    
20-Sep Monday 9 6:00 PM Memphis United FC 90 Cordova Reds 91 U15B Boys Snyder Burrets McNeil
20-Sep Monday 9 8:00 PM Lobos 93 Falcons 93 U13 Boys Burrets Snyder McNeil
20-Sep Monday 10 6:30 PM Shooting Stars United 92 U14B Girls Armstrong Beard Zink
20-Sep Monday 10 8:00 PM Gryphons 92 FURY 92 Lima U14A Boys Beard Armstrong Zink
20-Sep Monday 11 6:00 PM Lobos 88 Falcons 88 HS Boys Beith Monsurrat Fajardo
20-Sep Monday 11 8:00 PM GT United 90 Falcons 90 U15B Boys Monsurrat beith Fajardo
20-Sep Monday 12 6:00 PM Memphis United FC 88 United 87 HS Boys Warsame Slater T.Tran
20-Sep Monday 12 8:00 PM Memphis United FC 89 Rowdies 86 HS Boys Slater Warsame T.Tran
20-Sep Monday 13 6:00 PM Lady Lobos 93 Furlong FURY 94 Creson U12 Girls Swift Kazempour Langston
20-Sep Monday 13 8:00 PM FURY 88 Premier Lobos 86 HS Boys Kazempour Swift Langston
20-Sep Monday 16A 7:00 PM Lady Lobos 95 Correia FURY 95 Klingenberg U10A Girls Schmitt    
20-Sep Monday 16B 6:00 PM FURY 96 Berra Memphis FC 96 Girls U10B Girls Kim    
20-Sep Monday 16B 7:00 PM Arsenal 95 Esse FURY 96 Bridges U10B Girls Kim    
20-Sep Monday 17A 6:00 PM Falcons 94 Falcons 95 Black U12 Boys Brackley    
20-Sep Monday 17A 7:30 PM Memphis FC 94 Girls White FURY 93 Scott U12A Girls Brackley    
20-Sep Monday 17B 6:00 PM Memphis FC 94 Girls Blue FURY 94 Scott U12A Girls German   B.Johnston
20-Sep Monday 17B 7:30 PM Lady Lobos 94 Miller Falcons 94 Blue U12B Girls German   B.Johnston
                     
21-Sep Tuesday 2 6:00 PM Cordova Reds 91 Rowdies 90 U15B Boys Kim Stockton Haswell
21-Sep Tuesday 2 8:00 PM Memphis FC 93 Falcons 93 U13 Boys Stockton Kim Haswell
21-Sep Tuesday 3 6:30 PM Covenant Girls Arsenal 91 Scott U14B Girls M.Grai Gaston D.Grai
21-Sep Tuesday 3 8:00 PM Memphis FC 91 Girls FURY 92 Hirayama U14A Girls Gaston M.Grai D.Grai
21-Sep Tuesday 4 6:30 PM Arsenal 92 Hickman Lady Cougars Deranian U14B Girls Dav.Parker Beith Dust.Parker
21-Sep Tuesday 4 8:00 PM GT United 88 Lobos 88 HS Boys Beith Dav.Parker Dust.Parker
21-Sep Tuesday 16A 6:00 PM Arsenal 95 Jr Lobos Wanderers U10B Boys Hipps    
21-Sep Tuesday 16A 7:00 PM Arsenal 95 Esse FURY 96 Keene U10B Boys Hipps    
21-Sep Tuesday 16B 6:00 PM Memphis FC 95 Girls Blue FURY 95 Patterson U10B Girls Neal    
21-Sep Tuesday 16B 7:00 PM Memphis FC 95 Girls White Lady Lobos 95 Simms U10A Girls Neal    
21-Sep Tuesday 17A 6:00 PM Falcons 94 Dragons 94 Franklin U12 Boys T.Marshall    
21-Sep Tuesday 17A 7:30 PM Arsenal 93 Beard Falcons 95 Black U12 Boys T.Marshall    
21-Sep Tuesday 17B 6:00 PM GT United 94 Girls Falcons 94 Blue U12B Girls Burrets    
21-Sep Tuesday 17B 7:30 PM Falcons 93 Blue Lady Cougars 93 U12B Girls Burrets    
                     
22-Sep Wednesday 8 6:30 PM Arsenal 92 FURY 93 Hensarling U13 Boys Fox Pilant McConnell
22-Sep Wednesday 8 8:00 PM Lobos 93 Dragons 93 U13 Boys Pilant Fox McConnell
22-Sep Wednesday 9 6:30 PM Purple Rain 93 FURY 94 Creson U12 Girls G.Candebat Burrets Hipps
22-Sep Wednesday 9 8:00 PM Lady Lobos 93 Furlong FURY 93 Creson U12 Girls Burrets G.Candebat Hipps
22-Sep Wednesday 10 6:30 PM FURY 91 Premier Lobos 91 U14A Boys Monsurrat Irby McDermid
22-Sep Wednesday 10 8:00 PM Memphis United FC 90 Rowdies 90 U15B Boys Irby Monsurrat McDermid
22-Sep Wednesday 11 6:30 PM Dragons 91 Memphis FC 91 U14A Boys D.Wilson Eddy Mundy
22-Sep Wednesday 11 8:00 PM Memphis Premier 91 Lady Lobos 91 U14A Girls Eddy D.Wilson Mundy
22-Sep Wednesday 12 6:30 PM FURY 91 Premier Girls Lady Lobos 92 U14A Girls Fajardo Carson N.Davis
22-Sep Wednesday 12 8:00 PM FURY 89 Premier Falcons 88 HS Boys Carson Fajardo N.Davis
22-Sep Wednesday 13 6:30 PM Arsenal 92 Blankenship TBA U14B Girls Thacker Aburad Kazempour
22-Sep Wednesday 13 8:00 PM FURY 87 Premier Arsenal HS HS Boys Aburad Thacker Kazempour
22-Sep Wednesday 16A 6:00 PM Falcons 96 Blue FURY 96 Lima U10B Boys Stafford    
22-Sep Wednesday 16A 7:00 PM GT United 96 Falcons 96 Black U10B Boys Stafford    
22-Sep Wednesday 16B 6:00 PM FURY 96 Bradshaw Lobos Lightning 95 U10A Boys Hinte    
22-Sep Wednesday 16B 7:00 PM FURY 95 Henke FURY 95 Keene U10A Boys Hinte    
22-Sep Wednesday 17A 6:00 PM Lady Lobos 93 Slater Memphis FC 93 Girls White U12A Girls German    
22-Sep Wednesday 17A 7:30 PM Falcons 94 Black Falcons 93 Black U12A Girls German    
22-Sep Wednesday 17B 6:00 PM Arsenal 94 White Lady Cougars 93 U12B Girls Tran    
22-Sep Wednesday 17B 7:30 PM Arsenal 94 Red Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Tran    
                     
23-Sep Thursday 13 6:30 PM Falcons 92 Dragons 92 U14A Boys Thacker Aburad Coauette
23-Sep Thursday 13 8:00 PM Shooting Stars Covenant Girls U14B Girls Aburad Thacker Coauette
23-Sep Thursday 16A 6:00 PM Dragons 95 White Dragons 95 Red U10A Boys T.Tran    
23-Sep Thursday 16A 7:00 PM Dragons 95 Girls Purple Rain 95 U10A Girls T.Tran    
23-Sep Thursday 16B 6:00 PM Jr Lobos Orellana Memphis FC 96 U10B Boys Scholes    
23-Sep Thursday 16B 7:00 PM Arsenal 95 Girls Arsenal 95 Esse U10B Girls Scholes    
23-Sep Thursday 17A 6:00 PM Memphis FC 94 Lobos 94 White U12 Boys Millikin    
23-Sep Thursday 17A 7:30 PM Deleted Deleted          
23-Sep Thursday 17B 6:00 PM Deleted Deleted          
23-Sep Thursday 17B 7:30 PM Falcons 93 Blue Bartlett Strikers U12B Girls Millikin    
                     
27-Sep Monday 10 6:30 PM Dragons 93 Falcons 93 U13 Boys Swift Stafford B.Johnston
27-Sep Monday 10 8:00 PM Lady Lobos 93 Furlong Memphis FC 93 Girls U12 Girls Stafford Swift B.Johnston
27-Sep Monday 11 6:00 PM FURY 91 Premier Memphis FC 90 Green HS Boys Monsurrat Fox Mundy
27-Sep Monday 11 8:00 PM Lobos 91 Dragons 91 U14A Boys Fox Monsurrat Mundy
27-Sep Monday 12 6:00 PM GT United 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Beard Strickland Hipps
27-Sep Monday 12 8:00 PM FURY 92 Lima Falcons 92 U14A Boys Strickland Beard Hipps
27-Sep Monday 13 6:00 PM Memphis United FC 88 Rowdies 86 HS Boys Shotten Neal Langston
27-Sep Monday 13 8:00 PM Cordova Reds 91 Falcons 90 U15B Boys Neal Shotten Langston
27-Sep Monday 14 6:30 PM Shooting Stars FURY 92 Wallace U14B Girls Zink Kazempour N.Davis
27-Sep Monday 14 8:00 PM Falcons 88 FURY 90 Premier HS Boys Kazempour Zink N.Davis
27-Sep Monday 2A 6:00 PM Memphis FC 95 Girls Blue Lady Lobos 95 Correia U10A Girls Scholes    
27-Sep Monday 2A 7:00 PM FURY 95 Henke Lobos 95 Booth U10A Boys Scholes    
27-Sep Monday 2B 6:00 PM Dragons 95 Girls FURY 95 Patterson U10A Girls Barnes    
27-Sep Monday 2B 7:00 PM Memphis FC 95 Girls White FURY 95 Klingenberg U10A Girls Barnes    
27-Sep Monday 3A 6:00 PM FURY 93 Scott Lady Lobos 93 Slater U12A Girls Schmitt    
27-Sep Monday 3A 7:30 PM Falcons 94 Black Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Schmitt    
27-Sep Monday 3B 6:00 PM Deleted Deleted          
27-Sep Monday 3B 7:30 PM Lady Cougars 93 Bartlett Strikers U12B Girls T.Tran    
                     
28-Sep Tuesday 6 6:00 PM Rowdies 90 Arsenal 90 U15B Boys Aburad Hipps Haswell
28-Sep Tuesday 6 8:00 PM Lobos 93 Arsenal 92 U13 Boys Hipps Aburad Haswell
28-Sep Tuesday 7 6:30 PM Memphis FC 91 Girls Memphis FC 92 Girls U14A Girls Zink Beith Caouette
28-Sep Tuesday 7 8:00 PM Cougars 91 Rowdies 91 U15B Boys Beith Zink Caouette
28-Sep Tuesday 2A 6:00 PM Falcons 95 Blue FURY 96 Bradshaw U10A Boys P.Mills    
28-Sep Tuesday 2A 7:00 PM Memphis FC 96 Arsenal 95  U10B Boys P.Mills    
28-Sep Tuesday 2B 6:00 PM Falcons 96 Blue Arsenal 95 Esse U10B Boys M.Grai    
28-Sep Tuesday 2B 7:00 PM Jr Lobos Wanderers Falcons 96 Black U10B Boys M.Grai    
28-Sep Tuesday 3A 6:00 PM Lobos 94 Blue Arsenal 93 Beard U12 Boys T.Tran   D.Roberts
28-Sep Tuesday 3A 7:30 PM Falcons 95 Black Dragons 94 Franklin U12 Boys T.Tran   D.Roberts
28-Sep Tuesday 3B 6:00 PM Falcons 94 Blue Arsenal 93 Heathcock U12B Girls Burrets    
28-Sep Tuesday 3B 7:30 PM Arsenal 94 Lobos 94 White U12 Boys Burrets    
                     
29-Sep Wednesday 6 6:30 PM FURY 93 Hensarling Memphis FC 93 U13 Boys D.Wilson Hinte McDermid
29-Sep Wednesday 6 8:00 PM FURY 93 Creson FURY 94 Creson U12 Girls Hinte D.Wilson McDermid
29-Sep Wednesday 7 6:30 PM Memphis FC 91 Dragons 92 U14A Boys Mears Thacker Hipps
29-Sep Wednesday 7 8:00 PM Falcons 92 Gryphons 92 U14A Boys Thacker Mears Hipps
29-Sep Wednesday 10 6:30 PM Lady Lobos 91 FURY 92 Hirayama U14A Girls Flrgel Shotten B.Johnston
29-Sep Wednesday 10 8:00 PM Arsenal 92 Blankenship Lady Cougars Deranian U14B Girls Shotten Flegel B.Johnston
29-Sep Wednesday 11 6:30 PM Arsenal 91 Scott United 92 U14B Girls Stafford Monsurrat N.Davis
29-Sep Wednesday 11 8:00 PM FURY 88 Premier Cordova Reds HS Boys Monsurrat Stafford N.Davis
29-Sep Wednesday 12 6:00 PM Memphis United FC 89 Falcons 88 HS Boys Irby Pilant Kazempour
29-Sep Wednesday 12 8:00 PM United 87 FURY 87 Premier HS Boys Pilant Irby Kazempour
29-Sep Wednesday 13 6:00 PM Arsenal HS Lobos 86 HS Boys Wilson Carson T.Drake
29-Sep Wednesday 13 8:00 PM FURY 89 Premier GT United 88 HS Boys Carson Wilson T.Drake
29-Sep Wednesday 2A 6:00 PM Jr Lobos Orellana FURY 96 Lima U10B Boys T.Tran    
29-Sep Wednesday 2A 7:00 PM Lobos Lightning 95 FURY 95 Keene U10A Boys T.Tran    
29-Sep Wednesday 2B 6:00 PM GT United 96 FURY 96 Keene U10B Boys Monti    
29-Sep Wednesday 2B 7:00 PM FURY 95 Heblich Dragons 95 Red U10A Boys Monti    
29-Sep Wednesday 3A 6:00 PM Memphis FC 94 Girls White FURY 94 Scott U12A Girls Barnes    
29-Sep Wednesday 3A 7:30 PM Falcons 94 FURY 94 Lima U12 Boys Barnes    
29-Sep Wednesday 3B 6:00 PM Arsenal 93 Heathcock Arsenal 94 White U12B Girls German    
29-Sep Wednesday 3B 7:30 PM GT United 94 Girls Arsenal 94 Red U12B Girls German    
                     
30-Sep Thursday 10 6:30 PM Arsenal 92 Blankenship Covenant Girls U14B Girls Burrets Longworth D.Roberts
30-Sep Thursday 10 8:00 PM Lady Lobos 92 Memphis Premier 91 U14A Girls Longworth Burrets D.Roberts
30-Sep Thursday 11 6:00 PM United 87 Rowdies 86 HS Boys Dav.Parker Kazempour Vigneli
30-Sep Thursday 11 8:00 PM Lobos 88 FURY 90 Premier HS Boys Kazempour Dav.Parker Vigneli
30-Sep Thursday 2A 6:00 PM Purple Rain 95 Lady Lobos 95 Simms U10A Girls Hipps    
30-Sep Thursday 2A 7:00 PM FURY 96 Bridges Falcons 96 Girls U10B Girls Hipps    
30-Sep Thursday 2B 6:00 PM Jr Lady Lobos Memphis FC 96 Girls U10B Girls Schmitt    
30-Sep Thursday 2B 7:00 PM Memphis FC 95 Girls White Memphis FC 95 Girls Blue U10A Girls Schmitt    
30-Sep Thursday 3A 6:00 PM Memphis FC 93 Girls White Falcons 93 Black U12A Girls Millikin    
30-Sep Thursday 3A 7:30 PM Falcons 93 Blue Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Millikin    
30-Sep Thursday 3B 6:00 PM              
30-Sep Thursday 3B 7:30 PM              
4-Oct Monday 10 6:00 PM FURY 91 Premier FURY 90 Premier HS Boys Warsame Fajardo Ballard
4-Oct Monday 10 8:00 PM Lobos 91 FURY 92 Lima U14A Boys Fajardo Warsame Ballard
4-Oct Monday 11 6:00 PM Falcons 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Kim Monsurrat Mills
4-Oct Monday 11 8:00 PM Arsenal 90 Rowdies 91 U15B Boys Monsurrat Kim Mills
4-Oct Monday 12 6:30 PM Shooting Stars Lady Cougars Deranian U14B Girls Stafford Fritzler McNeil
4-Oct Monday 12 8:00 PM Covenant Girls United 92 U14B Girls Fritzler Stafford McNeil
4-Oct Monday 13 6:00 PM Rowdies 86 GT United 88 HS Boys Harrison Kazempour Langston
4-Oct Monday 13 8:00 PM FURY 88 Premier Lobos 88 HS Boys Kazempour Harrison Langston
4-Oct Monday 2A 6:00 PM Purple Rain 95 FURY 95 Klingenberg U10A Girls Barnes    
4-Oct Monday 2A 7:00 PM FURY 95 Patterson Lady Lobos 95 Correia U10A Girls Barnes    
4-Oct Monday 2B 6:00 PM Jr Lobos Orellana GT United 96 U10B Boys Armstrong    
4-Oct Monday 2B 7:00 PM Falcons 96 Girls FURY 96 Berra U10B Girls Armstrong    
4-Oct Monday 3A 6:00 PM FURY 93 Scott FURY 94 Scott U12A Girls Brackley    
4-Oct Monday 3A 7:30 PM Memphis FC 93 Girls White Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Brackley    
4-Oct Monday 3B 6:00 PM              
4-Oct Monday 3B 7:30 PM              
                     
5-Oct Tuesday 6 6:00 PM Deleted Deleted          
5-Oct Tuesday 6 8:00 PM Arsenal 92 Falcons 93 U13 Boys Snyder N.Davis Vigneli
5-Oct Tuesday 7 6:30 PM FURY 91 Premier Girls Memphis FC 91 Girls U14A Girls Fritzler Stockton Caouette
5-Oct Tuesday 7 8:00 PM Memphis Premier 91 FURY 92 Hirayama U14A Girls Stockton Fritzler Caouette
5-Oct Tuesday 10 6:30 PM Shooting Stars Arsenal 92 Hickman U14B Girls M.Grai Beith Haswell
5-Oct Tuesday 10 8:00 PM Arsenal HS Cordova Reds HS Boys Beith M.Grai Haswell
5-Oct Tuesday 2A 6:00 PM Lobos Lightning 95 Dragons 95 White U10A Boys Alarcon    
5-Oct Tuesday 2A 7:00 PM Dragons 95 Red FURY 96 Bradshaw U10A Boys Alarcon    
5-Oct Tuesday 2B 6:00 PM Memphis FC 96 Arsenal 95 Esse U10B Boys Barrets    
5-Oct Tuesday 2B 7:00 PM FURY 96 Bridges Jr Lady Lobos U10B Girls Barrets    
5-Oct Tuesday 3A 6:00 PM Lobos 94 White Arsenal 93 Beard U12 Boys Gaston    
5-Oct Tuesday 3A 7:30 PM Arsenal 94 Falcons 94 U12 Boys Gaston    
5-Oct Tuesday 3B 6:00 PM Falcons 93 Blue Arsenal 94 Red U12B Girls Evans    
5-Oct Tuesday 3B 7:30 PM Arsenal 94 White Bartlett Strikers U12B Girls Evans    
                     
6-Oct Wednesday 10 6:30 PM Lobos 93 FURY 93 Hensarling U13 Boys Pilant Flegel Mundy
6-Oct Wednesday 10 8:00 PM Memphis FC 93 Dragons 93 U13 Boys Flegel Pilant Mundy
6-Oct Wednesday 11 6:30 PM Memphis FC 93 Girls FURY 94 Creson U12 Girls Gaston B.Neal D.Grai
6-Oct Wednesday 11 8:00 PM Purple Rain 93 FURY 93 Creson U12 Girls B.Neal Gaston D.Grai
6-Oct Wednesday 12 6:30 PM Dragons 91 Dragons 92 U14A Boys Aburad Parker Hinte
6-Oct Wednesday 12 8:00 PM Lady Lobos 91 Memphis FC 92 Girls U14A Girls Parker Aburad Hinte
6-Oct Wednesday 13 6:30 PM Arsenal 91 Scott FURY 92 Wallace U14B Girls Monsurrat Carson Drake
6-Oct Wednesday 13 8:00 PM Memphis FC 90 Green FURY 89 Premier HS Boys Carson Monsurrat Drake
6-Oct Wednesday 14 6:00 PM Memphis United FC 88 Falcons 88 HS Boys Irby Kazempour McNeil
6-Oct Wednesday 14 8:00 PM FURY 87 Premier Lobos 86 HS Boys Kazempour Irby McNeil
6-Oct Wednesday 2A 6:00 PM FURY 96 Lima Arsenal 95 U10B Boys Lynch    
6-Oct Wednesday 2A 7:00 PM FURY 95 Keene Lobos 95 Booth U10A Boys Lynch    
6-Oct Wednesday 2B 6:00 PM Falcons 96 Black FURY 96 Keene U10B Boys Marshall    
6-Oct Wednesday 2B 7:00 PM FURY 95 Heblich FURY 95 Henke U10A Boys Marshall    
6-Oct Wednesday 3A 6:00 PM Falcons 95 Black Memphis FC 94 U12 Boys Shotten    
6-Oct Wednesday 3A 7:30 PM Dragons 94 Franklin FURY 94 Lima U12 Boys Shotten    
6-Oct Wednesday 3B 6:00 PM Falcons 94 Black Memphis FC 94 Girls Blue U12A Girls Tran    
6-Oct Wednesday 3B 7:30 PM Arsenal 93 Heathcock Falcons 94 Blue U12B Girls Tran    
                     
7-Oct Thursday 4 6:30 PM Memphis FC 91 Gryphons 92 U14A Boys Beith Aburad Coauette
7-Oct Thursday 4 8:00 PM Cougars 91 Rowdies 91 U15B Boys Aburad Beith Coauette
7-Oct Thursday 5 6:00 PM GT United 90 Memphis United FC 90 U15B Boys Kim Eschenbach Haswell
7-Oct Thursday 5 8:00 PM Falcons 88 Rowdies 86 HS Boys Eschenbach Kim Haswell
7-Oct Thursday 2A 6:00 PM Jr Lobos Wanderers Falcons 96 Blue U10B Boys Castibianco    
7-Oct Thursday 2A 7:00 PM Lady Lobos 95 Simms Memphis FC 95 Girls Blue U10A Girls Castibianco    
7-Oct Thursday 2B 6:00 PM Dragons 95 Girls Memphis FC 95 Girls White U10A Girls Tran    
7-Oct Thursday 2B 7:00 PM Memphis FC 96 Girls Arsenal 95 Esse U10B Girls Tran    
7-Oct Thursday 3A 6:00 PM Lady Lobos 93 Slater Falcons 93 Black U12A Girls Millikin    
7-Oct Thursday 3A 7:30 PM Falcons 93 Blue GT United 94 Girls U12B Girls Millikin    
7-Oct Thursday 3B 6:00 PM Lady Cougars 93 Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Navarro    
7-Oct Thursday TBA 8:00 PM Falcons 92 Memphis FC 92 U14A Boys Eckel Navarro M.Castibianco
                     
11-Oct Monday        
                     
12-Oct Tuesday 12 6:30 PM Memphis FC 91 Memphis FC 92 U14A Boys Alarcon Beith G.Candebat
12-Oct Tuesday 12 8:00 PM Falcons 90 Rowdies 90 U15B Boys Beith Alarcon G.Candebat
12-Oct Tuesday 13 6:00 PM Cougars 91 Arsenal 90 U15B Boys B.Neal Scholes Mundy
12-Oct Tuesday 13 8:00 PM Purple Rain 93 FURY 94 Creson U12 Girls Scholes B.Neal Mundy
12-Oct Tuesday 4A 6:00 PM Arsenal 95 Esse FURY 96 Berra U10B Girls Gaston    
12-Oct Tuesday 4A 7:00 PM Falcons 96 Black Falcons 96 Blue U10B Boys Gaston    
12-Oct Tuesday 4B 6:00 PM Falcons 96 Girls Jr Lady Lobos U10B Girls Lynch    
12-Oct Tuesday 4B 7:00 PM Arsenal 95 Girls FURY 96 Bridges U10B Girls Lynch    
12-Oct Tuesday 5A 6:00 PM Memphis FC 94 Girls White Falcons 94 Black U12A Girls Marshall    
12-Oct Tuesday 5A 7:30 PM Memphis FC 93 Girls White Memphis FC 94 Girls Blue U12A Girls Marshall    
12-Oct Tuesday 5B 6:00 PM Arsenal 93 Heathcock Arsenal 94 Red U12B Girls Evans    
12-Oct Tuesday 5B 7:30 PM Falcons 94 Blue Arsenal 94 White U12B Girls Evans    
                     
13-Oct Wednesday 6 6:30 PM Arsenal 92 Dragons 93 U13 Boys B.Neal Shotten Langston
13-Oct Wednesday 6 8:00 PM FURY 92 Lima Dragons 91 U14A Boys Shotten B.Neal Langston
13-Oct Wednesday 7 6:00 PM Lobos 91 Memphis FC 90 Green HS Boys Carson Stafford McNeil
13-Oct Wednesday 7 8:00 PM FURY 91 Premier Falcons 92 U14A Boys Stafford Carson McNeil
13-Oct Wednesday 8 6:30 PM Dragons 92 Gryphons 92 U14A Boys Armstrong Flegel Hubbard
13-Oct Wednesday 8 8:00 PM FURY 91 Premier Girls Lady Lobos 91 U14A Girls Flegel Armstrong Hubbard
13-Oct Wednesday 9 6:00 PM FURY 88 Premier FURY 89 Premier HS Boys Kazempour Harrison Drake
13-Oct Wednesday 9 8:00 PM Arsenal HS Lobos 88 HS Boys Harrison Kazempour Drake
13-Oct Wednesday 12 6:30 PM Memphis FC 92 Girls FURY 92 Hirayama U14A Girls Thacker Irby McKissick
13-Oct Wednesday 12 8:00 PM United 87 Falcons 88 HS Boys Irby Thacker McKissick
13-Oct Wednesday 13 6:30 PM Memphis FC 91 Girls Lady Lobos 92 U14A Girls Castibianco Aburad Monti
13-Oct Wednesday 13 8:00 PM Falcons 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Aburad Castibianco Monti
13-Oct Wednesday 14 8:00 PM Lobos 93 Memphis FC 93 U13 Boys Fajardo Schmitt  
13-Oct Wednesday 4A 6:00 PM FURY 96 Bradshaw Lobos 95 Booth U10A Boys G.Candebat    
13-Oct Wednesday 4A 7:00 PM GT United 96 Falcons 96 Blue U10B Boys G.Candebat    
13-Oct Wednesday 4B 6:00 PM Dragons 95 Girls Lady Lobos 95 Correia U10A Girls Navarro    
13-Oct Wednesday 4B 7:00 PM FURY 95 Keene Dragons 95 White U10A Boys Navarro    
13-Oct Wednesday 5A 6:00 PM Arsenal 93 Beard FURY 94 Lima U12 Boys Barnes    
13-Oct Wednesday 5A 7:30 PM Falcons 93 Black Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Barnes    
13-Oct Wednesday 5B 6:00 PM Falcons 94 Black Memphis FC 93 Girls White U12A Girls Brackley    
                     
14-Oct Thursday 9 6:00 PM Rowdies 91 Cordova Reds 91 U15B Boys Alarcon Kim N.Davis
14-Oct Thursday 9 8:00 PM Rowdies 90 GT United 90 U15B Boys Kim Alarcon N.Davis
14-Oct Thursday 4A 6:00 PM Memphis FC 96 GT United 96 U10B Boys Beith    
14-Oct Thursday 4A 7:00 PM Jr Lobos Wanderers Jr Lobos Orellana U10B Boys Beith    
14-Oct Thursday 4B 6:00 PM Arsenal 95 Girls Falcons 96 Girls U10B Girls Snyder    
14-Oct Thursday 4B 7:00 PM Lobos Lightning 95 Lobos 95 Booth U10A Boys Snyder    
14-Oct Thursday 5A 6:00 PM Lobos 94 Blue Falcons 94 U12A Girls Millikin    
14-Oct Thursday 5A 7:30 PM Dragons 94 Franklin Memphis FC 94 U12 Boys Millikin    
14-Oct Thursday 5B 6:00 PM TBA Falcons 93 Blue U12B Girls Fritzler    
14-Oct Thursday 5B 7:30 PM Bartlett Strikers Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Fritzler    
                     
18-Oct Monday 14 6:30 PM Falcons 93  FURY 93 Hensarling U13 Boys Scholes M.Swift Lawhon
18-Oct Monday 14 8:00 PM Memphis FC 93 Girls FURY 93 Creson U12 Girls M.Swift Scholes Lawhon
18-Oct Monday 15 6:00 PM FURY 91 Premier Memphis FC 91 U14A Boys Stafford Burrets Langston
18-Oct Monday 15 8:00 PM United 92 FURY 92 Wallace U14B Girls Burrets Stafford Langston
18-Oct Monday 16 6:00 PM Memphis United FC 90 GT United 90 U15B Boys Beard Kazempour Ballard
18-Oct Monday 16 8:00 PM Lobos 86 Cordova Reds HS Boys Kazempour Beard Ballard
18-Oct Monday 17 6:30 PM Lady Cougars Deranian Covenant Girls U14B Girls Drake Bryan Mills
18-Oct Monday 17 8:00 PM Memphis FC 90 Green FURY 90 Premier HS Boys Bryan Drake Mills
18-Oct Monday 4A 6:00 PM Arsenal 95 FURY 96 Keene U10B Boys Barnes    
18-Oct Monday 4A 7:00 PM FURY 96 Lima Arsenal 95 Esse U10B Boys Barnes    
18-Oct Monday 4B 6:00 PM Memphis FC 95 Girls White FURY 95 Patterson U10A Girls Castibianco    
18-Oct Monday 4B 7:00 PM Memphis FC 95 Girls Blue FURY 95 Klingenberg U10A Girls Castibianco    
18-Oct Monday 5A 6:00 PM Lady Lobos 93 Slater Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Marshall    
18-Oct Monday 5A 7:30 PM Lady Cougars 93 Bartlett Strikers U12B Girls Marshall    
18-Oct Monday 5B 6:00 PM              
18-Oct Monday 5B 7:30 PM              
                     
19-Oct Tuesday 12 6:00 PM Cordova Reds 91 Arsenal 90 U15B Boys M.Grai Zink D.Grai
19-Oct Tuesday 12 8:00 PM Lady Lobos 93 Furlong Purple Rain 93 U12 Girls Zink M.Grai D.Grai
19-Oct Tuesday 13 6:30 PM Arsenal 92 Blankenship Shooting Stars U14B Girls Burrets Parker Vigneli
19-Oct Tuesday 13 8:00 PM Deleted Deleted U15B Boys Parker Burrets Vigneli
19-Oct Tuesday 4A 6:00 PM Jr Lobos Orellana Falcons 96 Black U10B Boys M.Candebat    
19-Oct Tuesday 4A 7:00 PM Jr Lobos Wanderers Memphis FC 96 U10B Boys M.Candebat    
19-Oct Tuesday 4B 6:00 PM Lobos Lightning 95 FURY 95 Heblich U10A Boys N.Davis    
19-Oct Tuesday 4B 7:00 PM Falcons 95 Blue FURY 95 Henke U10A Boys N.Davis    
19-Oct Tuesday 5A 6:00 PM Arsenal 94 Dragons 94 Franklin U12 Boys Marshall    
19-Oct Tuesday 5A 7:30 PM Falcons 93 Black Memphis FC 94 Girls Blue U12A Girls Marshall    
19-Oct Tuesday 5B 6:00 PM Memphis FC 93 Girls White Memphis FC 94 Girls White U12A Girls Burger    
19-Oct Tuesday 5B 7:30 PM Lady Cougars 93 GT United 94 Girls U12B Girls Burger    
                     
20-Oct Wednesday 6 6:30 PM FURY 93 Hensarling Dragons 93 U13 Boys Bryan Thacker McDermid
20-Oct Wednesday 6 8:00 PM Memphis FC 93 Arsenal 92 U13 Boys Thacker Bryan McDermid
20-Oct Wednesday 7 6:00 PM Falcons 90 Memphis United FC 90 U15B Boys Carson Stafford Strickland
20-Oct Wednesday 7 8:00 PM Dragons 91 Gryphons 92 U14A Boys Stafford Carson Strickland
20-Oct Wednesday 8 6:30 PM FURY 91 Premier Girls FURY 92 Hirayama U14A Girls Zink Burger Navarro
20-Oct Wednesday 8 8:00 PM Lady Lobos 91 Lady Lobos 92 U14A Girls Burger Zink Navarro
20-Oct Wednesday 9 6:30 PM Arsenal 91 Scott Arsenal 92 Hickman U14B Girls B.Neal Shotten Neal
20-Oct Wednesday 9 8:00 PM Memphis United FC 89 FURY 90 Premier HS Boys Shotten B.Neal Neal
20-Oct Wednesday 12 6:00 PM Memphis United FC 88 GT United 88 HS Boys Irby Harrison N.Davis
20-Oct Wednesday 12 8:00 PM Falcons 88 Memphis FC 90 Green HS Boys Harrison Irby N.Davis
20-Oct Wednesday 4A 6:00 PM FURY 95 Heblich FURY 95 Keene U10A Boys Monti    
20-Oct Wednesday 4A 7:00 PM FURY 95 Henke Dragons 95 Red U10A Boys Monti    
20-Oct Wednesday 4B 6:00 PM GT United 96 FURY 96 Lima U10B Boys Barnes    
20-Oct Wednesday 4B 7:00 PM Falcons 96 Blue FURY 96 Keene U10B Boys Barnes    
20-Oct Wednesday 5A 6:00 PM FURY 93 Scott Falcons 94 Black U12A Girls Eckel    
20-Oct Wednesday 5A 7:30 PM Memphis FC 94 FURY 94 Lima U12 Boys Eckel    
20-Oct Wednesday 5B 6:00 PM Arsenal 94 White Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Brackley    
20-Oct Wednesday 5B 7:30 PM Falcons 94 Blue Arsenal 94 Red U12B Girls Brackley    
                     
21-Oct Thursday 15 6:30 PM Dragons 92 Memphis FC 92 U14A Boys M.Grai Stockton D.Grai
21-Oct Thursday 15 8:00 PM Falcons 93 Lobos 93 U13 Boys Stockton M.Grai D.Grai
21-Oct Thursday 16 6:00 PM Rowdies 91 Cougars 91 U15B Boys Eschenbach Monti D.Roberts
21-Oct Thursday 16 8:00 PM Lobos 91 Falcons 92 U14A Boys Monti Eschenbach D.Roberts
21-Oct Thursday 17 6:00 PM Cordova Reds Lobos 88 HS Boys Beith Burrets Vigneli
21-Oct Thursday 17 8:00 PM Memphis Premier 91 Memphis FC 92 Girls U14A Girls Burrets Beith Vigneli
21-Oct Thursday 4A 6:00 PM Lobos Lightning 95 Falcons 95 Blue U10A Boys Tran    
21-Oct Thursday 4A 7:00 PM Dragons 95 White Lobos 95 Booth U10A Boys Tran    
21-Oct Thursday 4B 6:00 PM Arsenal 95 Esse Arsenal 95 U10B Boys G.Candebat    
21-Oct Thursday 4B 7:00 PM Lady Lobos 95 Correia Purple Rain 95 U10A Girls G.Candebat    
21-Oct Thursday 5A 6:00 PM Falcons 94 Lobos 94 White U12 Boys McKissick    
21-Oct Thursday 5A 7:30 PM Falcons 95 Black Lobos 94 Blue U12 Boys McKissick    
21-Oct Thursday 5B 6:00 PM Arsenal 93 Heathcock Falcons 93 Blue U12B Girls Millikin    
21-Oct Thursday 5B 7:30 PM Bartlett Strikers GT United 94 Girls U12B Girls Millikin    
                     
25-Oct Monday 2 6:00 PM GT United 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Beard Alarcon Mills
25-Oct Monday 2 8:00 PM FURY 92 Lima Falcons 92 U14A Boys Alarcon Beard Mills
25-Oct Monday 3 6:00 PM FURY 91 Premier Dragons 92 U14A Boys Burger M.Swift Lawhoin
25-Oct Monday 3 8:00 PM Memphis FC 91 Lobos 91 U14A Boys M.Swift Burger Lawhoin
25-Oct Monday 10 6:30 PM Memphis FC 92 Gryphons 92 U14A Boys C.Dixon Strickland Ballard
25-Oct Monday 10 8:00 PM Covenant Girls FURY 92 Wallace U14B Girls Strickland C.Dixon Ballard
25-Oct Monday 11 6:30 PM              
25-Oct Monday 11 8:00 PM Memphis United FC 88 FURY 88 Premier HS Boys Beith G.Candebat Vigneli
25-Oct Monday 6A 6:00 PM Dragons 95 Girls FURY 95 Klingenberg U10A Girls German    
25-Oct Monday 6A 7:00 PM Lady Lobos 95 Simms FURY 95 Patterson U10A Girls German    
25-Oct Monday 6B 6:00 PM FURY 96 Bridges Memphis FC 96 Girls U10B Girls Brackley    
25-Oct Monday 6B 7:00 PM Jr Lady Lobos FURY 96 Berra U10B Girls Brackley    
25-Oct Monday 7A 6:00 PM Falcons 94 Black FURY 94 Scott U12A Girls Barnes    
25-Oct Monday 7A 7:30 PM Memphis FC 93 Girls White FURY 93 Scott U12A Girls Barnes    
25-Oct Monday 7B 6:00 PM Deleted Deleted          
25-Oct Monday 7B 7:30 PM Falcons 93 Blue Falcons 94 Blue U12B Girls Schmitt    
                     
26-Oct Tuesday 14 6:30 PM Purple Rain 93 Memphis FC 93 Girls U12 Girls Hipps Evans Scholes
26-Oct Tuesday 14 8:00 PM Arsenal 91 Scott Arsenal 92 Blankenship U14B Girls Evans Hipps Scholes
26-Oct Tuesday 15 6:00 PM Cougars 91 Arsenal 90 U15B Boys Stockton Parker D.Parker
26-Oct Tuesday 15 8:00 PM GT United 90 Rowdies 90 U15B Boys Parker Stockton D.Parker
26-Oct Tuesday 16 6:30 PM United 92 Arsenal 92 Hickman U14B Girls G.Candebat Beith D.Roberts
26-Oct Tuesday 16 8:00 PM Memphis FC 91 Girls Memphis Premier 91 U14A Girls Beith G.Candebat D.Roberts
26-Oct Tuesday 6A 6:00 PM Lobos Lightning 95 Dragons 95 Red U10A Boys N.Davis    
26-Oct Tuesday 6A 7:00 PM FURY 96 Bradshaw Dragons 95 White U10A Boys N.Davis    
26-Oct Tuesday 6B 6:00 PM Purple Rain 95 Memphis FC 95 Girls Blue U10B Girls Fritzler    
26-Oct Tuesday 6B 7:00 PM Memphis FC 95 Girls White Lady Lobos 95 Correia U10A Girls Fritzler    
26-Oct Tuesday 7A 6:00 PM Arsenal 93 Beard Memphis FC 94 U12 Boys Burrets    
26-Oct Tuesday 7A 7:30 PM Arsenal 94 Red Arsenal 94 White U12B Girls Burrets    
26-Oct Tuesday 7B 6:00 PM GT united 94 Girls Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Strickland    
26-Oct Tuesday 7B 7:30 PM Lady Cougars 93 Arsenal 93 Heathcock U12B Girls Strickland    
                     
27-Oct Wednesday 10 6:30 PM Falcons 93 Memphis FC 93 U13 Boys Shotten Stockton Hubbard
27-Oct Wednesday 10 8:00 PM Dragons 93 Lobos 93 U13 Boys Stockton Shotten Hubbard
27-Oct Wednesday 11 6:30 PM FURY 94 Creson Lady Lobos 93 Furlong U12 Girls Flegel Carson Fajardo
27-Oct Wednesday 11 8:00 PM Memphis United FC 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Carson Flegel Fajardo
27-Oct Wednesday 14 6:30 PM Dragons 91 FURY 90 Premier HS Boys Kazempour Strickland McNeil
27-Oct Wednesday 14 8:00 PM Lady Lobos 92 FURY 92 Hirayama U14A Girls Strickland Kazempour McNeil
27-Oct Wednesday 15 6:30 PM FURY 91 Premier Girls Memphis FC 92 Girls U14A Girls Irby M.Candebat N.Davis
27-Oct Wednesday 15 8:00 PM Lobos 86 FURY 89 Premier HS Boys M.Candebat Irby N.Davis
27-Oct Wednesday 16 6:30 PM Arsenal HS Memphis United FC 89 HS Boys Thacker Hipps Drake
27-Oct Wednesday 16 8:00 PM FURY 93 Hensarling Arsenal 92 U13 Boys Hipps Thacker Drake
27-Oct Wednesday 6A 6:00 PM Jr Lobos Wanderers FURY 96 Lima U10B Boys German    
27-Oct Wednesday 6A 7:00 PM FURY 95 Heblich Lobos 95 Booth U10A Boys German    
27-Oct Wednesday 6B 6:00 PM Jr Lobos Orellana FURY 96 Keene U10B Boys Barnes    
27-Oct Wednesday 6B 7:00 PM Falcons 95 Blue FURY 95 Keene U10A Boys Barnes    
27-Oct Wednesday 7A 6:00 PM Memphis FC 94 Girls Blue Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Brackley    
27-Oct Wednesday 7A 7:30 PM Arsenal 94 FURY 94 Lima U12 Boys Brackley    
27-Oct Wednesday 7B 6:00 PM              
27-Oct Wednesday 7B 7:30 PM Memphis FC 94 Girls White Falcons 93 Black U12A Girls Lynch    
                     
28-Oct Thursday 6A 6:00 PM GT United 96 Arsenal 95 Esse U10B Boys Lynch    
28-Oct Thursday 6A 7:00 PM Arsenal 95 Falcons 96 Blue U10B Boys Lynch    
28-Oct Thursday 6B 6:00 PM Memphis FC 96 Falcons 96 Black U10B Boys Millikin    
28-Oct Thursday 6B 7:00 PM Falcons 96 Girls Memphis FC 96 Girls U10B Girls Millikin    
28-Oct Thursday 7A 6:00 PM Falcons 95 Black Lobos 94 White U12 Boys Hipps    
28-Oct Thursday 7A 7:30 PM Lobos 94 Blue Dragons 94 Franklin U12 Boys Hipps    
                     
                     
1-Nov Monday 2 6:00 PM FURY 91 Premier Gryphons 92 U14A Boys Beard Stafford Mills
1-Nov Monday 2 8:00 PM Memphis FC 91 FURY 92 Lima U14A Boys Stafford Beard Mills
1-Nov Monday 3 6:30 PM Cordova Reds 91 Cougars 91 U15B Boys Fritzler Beith Drake
1-Nov Monday 3 8:00 PM United 87 GT United 88 HS Boys Beith Fritzler Drake
1-Nov Monday 8 6:30 PM Shooting Stars Lady Cougars Deranian U14B Girls McNeil Kazempour N.Davis
1-Nov Monday 8 8:00 PM FURY 88 Premier Memphis United FC 89 HS Boys Kazempour McNeil N.Davis
1-Nov Monday 6A 6:00 PM FURY 95 Patterson FURY 95 Klingenberg U10A Girls Bran.Neal    
1-Nov Monday 6A 7:00 PM Lady Lobos 95 Simms Lady Lobos 95 Correia U10A Girls Bran.Neal    
1-Nov Monday 6B 6:00 PM Falcons 96 Girls Memphis FC 96 Girls U10B Girls Armstrong    
1-Nov Monday 6B 7:00 PM FURY 96 Bridges FURY 96 Berra U10B Girls Armstrong    
1-Nov Monday 7A 6:00 PM Lady Lobos 93 Slater Memphis FC 94 Girls Blue U12A Girls G.Candebat    
1-Nov Monday 7A 7:30 PM Memphis FC 94 Girls White Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls G.Candebat    
1-Nov Monday 7B 6:00 PM Arsenal 93 Beard Arsenal 94 U12 Boys Barnes    
1-Nov Monday 7B 7:30 PM FURY 93 Scott Falcons 93 Black U12A Girls Barnes    
                     
2-Nov Tuesday 2 6:30 PM Lady Lobos 92 Memphis FC 92 Girls U14A Girls Beith Stockton Vigneli
2-Nov Tuesday 2 8:00 PM Lady Lobos 91 Memphis FC 91 Girls U14A Girls Stockton Beith Vigneli
2-Nov Tuesday 3 6:30 PM Purple Rain 93 Memphis FC 93 Girls U12 Girls Fajardo Dav.Parker Dus.Parker
2-Nov Tuesday 3 8:00 PM Arsenal 92 Hickman FURY 92 Wallace U14B Girls Dav.Parker Fajardo Dus.Parker
2-Nov Tuesday 6A 6:00 PM Dragons 95 Girls Memphis FC 95 Girls Blue U10A Girls McManus    
2-Nov Tuesday 6A 7:00 PM Memphis FC 95 Girls White Purple Rain 95 U10A Girls McManus    
2-Nov Tuesday 6B 6:00 PM Arsenal 95 Girls FURY 96 Berra U10B Girls Bran.Neal    
2-Nov Tuesday 6B 7:00 PM Arsenal 95 Esse Jr Lady Lobos U10B Girls Bran.Neal    
2-Nov Tuesday 7A 6:00 PM Dragons 94 Franklin Lobos 94 White U12 Boys G.Candebat    
2-Nov Tuesday 7A 7:30 PM Lobos 94 Blue FURY 94 Lima U12 Boys G.Candebat    
2-Nov Tuesday 7B 6:00 PM Arsenal 94 Memphis FC 94 U12 Boys Bud.Neal    
2-Nov Tuesday 7B 7:30 PM Falcons 94 Arsenal 93 Beard U12 Boys Bud.Neal    
                     
3-Nov Wednesday 8 6:30 PM Memphis FC 93  FURY 93 Hensarling U13 Boys Stafford Flegel B.Johnston
3-Nov Wednesday 8 8:00 PM Arsenal 92 Lobos 93 U13 Boys Flegel Stafford B.Johnston
3-Nov Wednesday 9 6:30 PM Arsenal 92 Blankenship United 92 U14B Girls Armstrong Delgado L.Dabbs
3-Nov Wednesday 9 8:00 PM Falcons 93  Dragons 93 U13 Boys Delgado Armstrong L.Dabbs
3-Nov Wednesday 10 6:30 PM Dragons 91 Memphis FC 92 U14A Boys Stockton Fajardo S.Dabbs
3-Nov Wednesday 10 8:00 PM Lobos 91 Dragons 92 U14A Boys Fajardo Stockton S.Dabbs
3-Nov Wednesday 11 6:00 PM Cordova Reds 91 Arsenal 90 U15B Boys Carson Irby McNeil
3-Nov Wednesday 11 8:00 PM Memphis United FC 88 FURY 88 Premier HS Boys Irby Carson McNeil
3-Nov Wednesday 14 6:30 PM Memphis Premier 91 FURY 91 Premier Girls U14A Girls Shotten Kazempour Langston
3-Nov Wednesday 14 8:00 PM FURY 87 Premier Cordova Reds HS Boys Kazempour Shotten Langston
3-Nov Wednesday 15 6:00 PM Arsenal HS Lobos 86 HS Boys Harrison Fritzler N.Davis
3-Nov Wednesday 15 8:00 PM FURY 93 Creson Memphis FC 93 Girls U12 Girls Fritzler Harrison N.Davis
3-Nov Wednesday 6A 6:00 PM Falcons 96 Black FURY 96 Lima U10B Boys Barnes    
3-Nov Wednesday 6A 7:00 PM FURY 95 Keene Dragons 95 Red U10A Boys Barnes    
3-Nov Wednesday 6B 6:00 PM FURY 95 Heblich Dragons 95 White U10A Boys Drake    
3-Nov Wednesday 6B 7:00 PM FURY 95 Henke FURY 96 Bradshaw U10A Boys Drake    
3-Nov Wednesday 7A 6:00 PM Memphis FC 93 Girls White FURY 94 Scott U12A Girls German    
3-Nov Wednesday 7A 7:30 PM Lady Lobos 93 Slater Falcons 93 Black U12A Girls German    
3-Nov Wednesday 7B 6:00 PM Falcons 93 Blue Arsenal 94 Red U12B Girls Marshall    
3-Nov Wednesday 7B 7:30 PM Arsenal 94 White GT United 94 Girls U12B Girls Marshall    
                     
4-Nov Thursday 15 6:30 PM FURY 93 Creson Lady Lobos 93 Furlong U12 Girls Delgado M.Scholes Mundy
4-Nov Thursday 15 8:00 PM FURY 94 Creson Purple Rain 93 U12 Girls M.Scholes Delgado Mundy
4-Nov Thursday 16 6:00 PM Cordova Reds 91 Rowdies 91 U15B Boys Beith McManus N.Davis
4-Nov Thursday 16 8:00 PM Lobos 88 Memphis United FC 89 HS Boys McManus Beith N.Davis
4-Nov Thursday 17 6:00 PM Falcons 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys McKissick Alarcon Vigneli
4-Nov Thursday 17 8:00 PM GT United 88 Memphis FC 90 Green HS Boys Alarcon McKissick Vigneli
4-Nov Thursday 6A 6:00 PM Falcons 95 Blue Lobos 95 Booth U10A Boys Navarro    
4-Nov Thursday 6A 7:00 PM Jr Lobos Orellana Falcons 96 Blue U10B Boys Navarro    
4-Nov Thursday 6B 6:00 PM Jr Lobos Wanderers Arsenal 95 Esse U10B Boys Castibianco    
4-Nov Thursday 6B 7:00 PM GT United 96 Arsenal 95  U10B Boys Castibianco    
4-Nov Thursday 7A 6:00 PM Lady Cougars 93 Falcons 94 Blue U12B Girls Zink    
4-Nov Thursday 7A 7:30 PM Memphis FC 93 Girls White FURY 93 Scott U12A Girls Zink    
4-Nov Thursday 7B 6:00 PM Lobos 94 Blue Falcons 94 U12A Girls Millikin    
4-Nov Thursday 7B 7:30 PM Dragons 94 Franklin Memphis FC 94 U12 Boys Millikin    
                     
8-Nov Monday        
                     
9-Nov Tuesday 2 6:30 PM Purple Rain 93 Lady Lobos 93 Furlong U12 Girls C.Scholes Schmitt Mundy
9-Nov Tuesday 2 8:00 PM Falcons 93 Arsenal 92 U13 Boys Schmitt C.Scholes Mundy
9-Nov Tuesday 3 6:00 PM FURY 92 Lima Memphis FC 92 U14A Boys G.Candebat Tran Haswell
9-Nov Tuesday 3 8:00 PM FURY 94 Creson FURY 93 Creson U12 Girls Tran G.Candebat Haswell
9-Nov Tuesday 4 6:00 PM Falcons 90 Memphis United FC 90 U15B Boys Beith Stockton Vigneli
9-Nov Tuesday 4 8:00 PM Memphis FC 90 Blue Rowdies 90 U15B Boys Stockton Beith Vigneli
9-Nov Tuesday 5 6:30 PM Arsenal 91 Scott Lady Cougars Deranian U14B Girls Zink Navarro N.Davis
9-Nov Tuesday 5 8:00 PM Covenant Girls Arsenal 92 Hickman U14B Girls Navarro Zink N.Davis
9-Nov Tuesday 10 6:00 PM Lobos 88 Memphis FC 90 Green HS Boys Kim Monsurrat Coauette
9-Nov Tuesday 10 8:00 PM Arsenal HS Memphis United FC 88 HS Boys Monsurrat Kim Coauette
9-Nov Tuesday 8A 6:00 PM FURY 95 Klingenberg Lady Lobos 95 Correia U10A Girls S.Evans    
9-Nov Tuesday 8A 7:00 PM FURY 95 Patterson Memphis FC 95 Girls Blue U10A Girls S.Evans    
9-Nov Tuesday 8B 6:00 PM Arsenal 95 Girls Jr Lady Lobos U10B Girls Dust.Parker    
9-Nov Tuesday 8B 7:30 PM FURY 96 Bridges Arsenal 95 Esse U10B Girls Dust.Parker    
9-Nov Tuesday 9A 6:00 PM Arsenal 93 Beard Arsenal 94 U12 Boys Dav.Parker    
9-Nov Tuesday 9A 7:30 PM Falcons 94 Black Lady Lobos 93 Slater U12A Girls Dav.Parker    
9-Nov Tuesday 9B 6:00 PM Falcons 93 Black FURY 94 Scott U12A Girls Marshall    
9-Nov Tuesday 9B 7:30 PM Arsenal 93 Heathcock Bartlett Strikers U12B Girls Marshall    
                     
10-Nov Wednesday 11 6:30 PM FURY 93 Hensarling Lobos 93 U13 Boys Stafford Harrison Eckel
10-Nov Wednesday 11 8:00 PM FURY 90 Premier GT United 88 HS Boys Harrison Stafford Eckel
10-Nov Wednesday 12 6:30 PM Falcons 92 Dragons 91 U14A Boys Fajardo Strickland Hipps
10-Nov Wednesday 12 8:00 PM Lady Lobos 92 FURY 91 Premier Girls U14A Girls Strickland Fajardo Hipps
10-Nov Wednesday 13 6:30 PM FURY 92 Hirayama Memphis FC 91 Girls U14A Girls Burrets Monsurrat Cowan
10-Nov Wednesday 13 8:00 PM Arsenal 92 Blankenship FURY 92 Wallace U14B Girls Monsurrat Burrets Cowan
10-Nov Wednesday 16 6:30 PM Lady Lobos 91 Memphis Premier 91 U14A Girls Shotten Alarcon Drake
10-Nov Wednesday 16 8:00 PM United 87 FURY 88 Premier HS Boys Alarcon Shotten Drake
10-Nov Wednesday 17 6:00 PM Cordova Reds FURY 89 Premier HS Boys Carson Kazempour McNeil
10-Nov Wednesday 17 8:00 PM Lobos 86 Memphis United FC 89 HS Boys Kazempour Carson McNeil
10-Nov Wednesday 8A 6:00 PM FURY 96 Bradshaw FURY 95 Heblich U10A Boys Zink    
10-Nov Wednesday 8A 7:00 PM Memphis FC 96 FURY 96 Keene U10B Boys Zink    
10-Nov Wednesday 8B 6:00 PM Memphis FC 96 Girls FURY 96 Berra U10B Girls Marshall    
10-Nov Wednesday 8B 7:00 PM Purple Rain 95 Dragons 95 Girls U10A Girls Marshall    
10-Nov Wednesday 9A 6:00 PM Lobos 94 White FURY 94 Lima U12 Boys German    
10-Nov Wednesday 9A 7:30 PM Lobos 94 Blue Memphis FC 94 U12 Boys German    
10-Nov Wednesday 9B 6:00 PM FURY 93 Scott Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Irby    
10-Nov Wednesday 9B 7:30 PM Lady Cougars 93 Arsenal 94 Red U12B Girls Irby    
                     
11-Nov Thursday 2 6:30 PM Memphis FC 93 Girls Lady Lobos 93 Furlong U12 Girls Schmitt Fritzler Haswell
11-Nov Thursday 2 8:00 PM Memphis United FC 90 GT United 90 U15B Boys Fritzler Schmitt Has
11-Nov Thursday 3 6:30 PM Lobos 91 Gryphons 92 U14A Boys Strickland Stockton Vigneliu
11-Nov Thursday 3 8:00 PM Cougars 91 Cordova Reds 91 U15B Boys Stockton Strickland Vigneliu
11-Nov Thursday 4 6:30 PM FURY 92 Wallace United 92 U14B Girls C.Scholes Kim N.Davis
11-Nov Thursday 4 8:00 PM Falcons 88 FURY 88 Premier HS Boys Kim C.Scholes N.Davis
11-Nov Thursday 8A 6:00 PM Falcons 95 Blue Dragons 95 White U10A Boys Brd.Neal    
11-Nov Thursday 8A 7:00 PM Dragons 95 Red Lobos 95 Booth U10A Boys Brd.Neal    
11-Nov Thursday 8B 6:00 PM Arsenal 95 Esse Arsenal 95 Girls U10B Girls Millikin    
11-Nov Thursday 8B 7:00 PM Lady Lobos 95 Simms Memphis FC 95 Girls White U10A Girls Millikin    
11-Nov Thursday 9A 6:00 PM Memphis FC 94 Girls White Memphis FC 94 Girls Blue U12A Girls Zink    
11-Nov Thursday 9A 7:30 PM Falcons 95 Black Falcons 94 U12 Boys Zink    
11-Nov Thursday 9B 6:00 PM Lady Lobos 94 Miller GT United 94 Girls U12B Girls Bud.Neal    
11-Nov Thursday 9B 7:30 PM Bartlett Strikers Falcons 94 Blue U12B Girls Bud.Neal    
                     
15-Nov Monday 2 6:00 PM FURY 91 Premier Memphis FC 92 U14A Boys Fajardo Alarcon Mills
15-Nov Monday 2 8:00 PM Memphis Premier 91 Lady Lobos 92 U14A Girls Alarcon Fajardo Mills
15-Nov Monday 3 6:00 PM Memphis FC 90 Blue GT United 90 U15B Boys Beard Eckel Ballard
15-Nov Monday 3 8:00 PM Shooting Stars Covenant Girls U14B Girls Eckel Beard Ballard
15-Nov Monday 4 6:30 PM FURY 92 Hirayama Lady Lobos 91 U14A Girls G.Candebat Stafford Delgado
15-Nov Monday 4 8:00 PM Arsenal 92 Blankenship Arsenal 92 Hickman U14B Girls Stafford G.Candebat Delgado
15-Nov Monday 5 6:30 PM Memphis FC 91 Lobos 91 U14A Boys Armstrong Monsurrat Drake
15-Nov Monday 5 8:00 PM GT United 88 FURY 88 Premier HS Boys Monsurrat Armstrong Drake
15-Nov Monday 10 6:30 PM United 92 Lady Cougars Deranian U14B Girls Castibianco Bryan M.Scholes
15-Nov Monday 10 8:00 PM Cordova Reds Memphis United FC 89 HS Boys Bryan Castibianco M.Scholes
15-Nov Monday 11 6:00 PM United 87 Arsenal HS HS Boys Kim Harrison McNeil
15-Nov Monday 11 8:00 PM Lobos 88 FURY 89 Premier HS Boys Harrison Kim McNeil
15-Nov Monday 17 6:30 PM FURY 93 Creson Lady Lobos 93 Furlong U12 Girls Tran Strickland Lawhon
15-Nov Monday 17 8:00 PM Dragons 92 FURY 92 Lima U14A Boys Strickland Tran Lawhon
15-Nov Monday 8A 6:00 PM Lobos Lightning 95 FURY 95 Henke U10A Boys Vigneli    
15-Nov Monday 8A 7:00 PM Arsenal 95 Esse Memphis FC 96 Girls U10B Girls Vigneli    
15-Nov Monday 8B 6:00 PM FURY 95 Patterson Dragons 95 Girls U10A Girls Marshall    
15-Nov Monday 8B 7:00 PM FURY 96 Berra FURY 96 Bridges U10B Girls Marshall    
15-Nov Monday 9A 6:00 PM FURY 94 Scott Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Barnes    
15-Nov Monday 9A 7:30 PM FURY 93 Scott Memphis FC 94 Girls Blue U12A Girls Barnes    
15-Nov Monday 9B 6:00 PM Falcons 93 Black Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Beith    
15-Nov Monday 9B 7:30 PM Bartlett Strikers Lady Lobos 94 Miller U12B Girls Beith    
                     
16-Nov Tuesday 10 6:30 PM GT United 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys M.Grai Burrets N.Davis
16-Nov Tuesday 10 8:00 PM FURY 91 Premier Dragons 92 U14A Boys Burrets M.Grai N.Davis
16-Nov Tuesday 11 6:30 PM Memphis FC 92 Gryphons 92 U14A Boys Alarcon McKissick Brd.Neal
16-Nov Tuesday 11 8:00 PM FURY 92 Lima Falcons 92 U14A Boys McKissick Alarcon Brd.Neal
16-Nov Tuesday 12 6:30 PM FURY 93 Creson Purple Rain 93 U12 Girls G.Candebat Lynch D.Grai
16-Nov Tuesday 12 8:00 PM FURY 94 Creson Memphis FC 93 Girls U12 Girls Lynch G.Candebat D.Grai
16-Nov Tuesday 13 6:30 PM Memphis FC 92 Girls Memphis FC 91 Girls U14A Girls Tran S.Evans Mundy
16-Nov Tuesday 13 8:00 PM Arsenal 91 Scott Arsenal 92 Hickman U14B Girls S.Evans Tran Mundy
16-Nov Tuesday 16 6:00 PM Falcons 90 Rowdies 90 U15B Boys Dav.Parker Fritzler Dust.Parker
16-Nov Tuesday 16 8:00 PM Rowdies 91 Cougars 91 U15B Boys Fritzler Dav.Parker Dust.Parker
16-Nov Tuesday 8A 6:00 PM Lady Lobos 95 Correia Memphis FC 95 Girls Blue U10A Girls Haswell    
16-Nov Tuesday 8A 7:00 PM FURY 95 Klingenberg Memphis FC 95 Girls White U10A Girls Haswell    
16-Nov Tuesday 8B 6:00 PM FURY 96 Berra Falcons 96 Girls U10B Girls C.Scholes    
16-Nov Tuesday 8B 7:00 PM Lady Lobos 95 Simms Purple Rain 95 U10A Girls C.Scholes    
16-Nov Tuesday 9A 6:00 PM Falcons 95 Black Arsenal 94 U12 Boys Hipps    
16-Nov Tuesday 9A 7:30 PM Arsenal 93 Beard Dragons 94 Franklin U12 Boys Hipps    
16-Nov Tuesday 9B 6:00 PM Falcons 93 Blue Arsenal 94 White U12B Girls M.Scholes    
16-Nov Tuesday 9B 7:30 PM Arsenal 93 Heathcock Lady Lobos 94 Miller U12B Girls M.Scholes    
                     
17-Nov Wednesday 10 6:00 PM FURY 90 Premier Memphis FC 90 Green HS Boys Thacker Stafford Burrets
17-Nov Wednesday 10 8:00 PM FURY 91 Premier Girls Memphis FC 91 Girls U14A Girls Stafford Thacker Burrets
17-Nov Wednesday 11 6:30 PM Memphis Premier 91 FURY 92 Hirayama U14A Girls Bud.neal Strickland Cowan
17-Nov Wednesday 11 8:00 PM Covenant Girls Arsenal 92 Blankenship U14B Girls Strickland Bud.neal Cowan
17-Nov Wednesday 12 6:30 PM Lady Lobos 91 Memphis FC 92 Girls U14A Girls Shotten Monsurrat Brd.Neal
17-Nov Wednesday 12 8:00 PM Lobos 86 Memphis United FC 88 HS Boys Monsurrat Shotten Brd.Neal
17-Nov Wednesday 13 6:30 PM FURY 92 Wallace Lady Cougars Deranian U14B Girls Fajardo Irby McDermid
17-Nov Wednesday 13 8:00 PM GT United 88 FURY 87 Premier HS Boys Irby Fajardo McDermid
17-Nov Wednesday 16 6:00 PM Dragons 93 Memphis FC 93 U13 Boys Drake Harrison C.Hubbard  
17-Nov Wednesday 16 8:00 PM Arsenal HS FURY 89 Premier HS Boys Harrison Drake C.Hubbard
17-Nov Wednesday 8A 6:00 PM Falcons 96 Girls Arsenal 95 Esse U10B Girls M.Candebat    
17-Nov Wednesday 8A 7:00 PM Jr Lady Lobos FURY 96 Bridges U10B Girls M.Candebat    
17-Nov Wednesday 8B 6:00 PM Memphis FC 96 FURY 96 Lima U10B Boys Barnes    
17-Nov Wednesday 8B 7:00 PM FURY 95 Henke Dragons 95 White U10A Boys Barnes    
17-Nov Wednesday 9A 6:00 PM Falcons 94 Memphis FC 94 U12 Boys German    
17-Nov Wednesday 9A 7:30 PM Falcons 95 Black FURY 94 Lima U12 Boys German    
17-Nov Wednesday 9B 6:00 PM Memphis FC 93 Girls White Falcons 94 Black U12A Girls Bryan    
17-Nov Wednesday 9B 7:30 PM Lady Lobos 93 Slater Memphis FC 94 Girls White U12A Girls Bryan    
                     
18-Nov Thursday 2 6:30 PM Falcons 92 Gryphons 92 U14A Boys Bud.Neal Burger D.Grai
18-Nov Thursday 2 8:00 PM Dragons 92 Memphis FC 92 U14A Boys Burger Bud.Neal D.Grai
18-Nov Thursday 3 6:00 PM Memphis United FC 90 Memphis FC 90 Blue U15B Boys Stockton Fritzler N.Davis
18-Nov Thursday 3 8:00 PM Memphis FC 91 Memphis FC 90 Green HS Boys Fritzler Stockton N.Davis
18-Nov Thursday 4 6:30 PM Arsenal 91 Scott Shooting Stars U14B Girls Strickland Snyder Bud.Neal
18-Nov Thursday 4 8:00 PM Cordova Reds Memphis United FC 88 HS Boys Snyder Strickland Bud.Neal
18-Nov Thursday 10 6:00 PM Arsenal 90 Rowdies 91 U15B Boys M.Grai McKissick Caouette
18-Nov Thursday 10 8:00 PM Lobos 86 United 87 HS Boys McKissick M.Grai Caouette
18-Nov Thursday 8A 6:00 PM Dragons 95 Girls Lady Lobos 95 Simms U10A Girls M.Scholes    
18-Nov Thursday 8A 7:00 PM Memphis FC 96 Girls Arsenal 95 Girls U10B Girls M.Scholes    
18-Nov Thursday 8B 6:00 PM Arsenal 95 Falcons 96 Black U10B Boys C.Scholes    
18-Nov Thursday 8B 7:00 PM Jr Lobos Orellana Arsenal 95 Esse U10B Boys C.Scholes    
18-Nov Thursday 9A 6:00 PM Lobos 94 Blue Lobos 94 White U12 Boys Millikin    
18-Nov Thursday 9A 7:30 PM FURY 94 Scott Lady Lobos 93 Slater U12A Girls Millikin    
18-Nov Thursday 9B 6:00 PM Dragons 94 Falcons 94 U12 Boys Tran    
18-Nov Thursday 9B 7:30 PM Lady Cougars 93 GT United 94 Girls U12B Girls Tran    
                     
22-Nov Monday 6 6:30 PM Falcons 93  FURY 93 Hensarling U13 Boys Navarro Schmitt Mills
22-Nov Monday 6 8:00 PM Memphis FC 93 Girls FURY 93 Creson U12 Girls Schmitt Navarro Mills
22-Nov Monday 7 6:00 PM FURY 91 Premier Memphis FC 91 U14A Boys Castibianco Burger Lawhon
22-Nov Monday 7 8:00 PM United 92 FURY 92 Wallace U14B Girls Burger Castibianco Lawhon
22-Nov Monday 10 6:00 PM Memphis United FC 90 GT United 90 U15B Boys G.Candebat Monsurrat N.Davis
22-Nov Monday 10 8:00 PM Lobos 86 Cordova Reds HS Boys Monsurrat G.Candebat N.Davis
22-Nov Monday 11 6:30 PM Lady Cougars Deranian Covenant Girls U14B Girls Burrets Beith Drake
22-Nov Monday 11 8:00 PM Memphis FC 90 Green FURY 90 Premier HS Boys Beith Burrets Drake
22-Nov Monday 12A 6:00 PM FURY 95 Patterson Purple Rain 95 U10A Girls Ballard    
22-Nov Monday 12A 7:00 PM Lady Lobos 95 Simms FURY 95 Klingenberg U10A Girls Ballard    
22-Nov Monday 12B 6:00 PM Arsenal 95 Esse Falcons 96 Girls U10B Girls Lynch    
22-Nov Monday 12B 7:00 PM Arsenal 95 Girls Memphis FC 96 Girls U10B Girls Lynch    
22-Nov Monday 13A 6:00 PM Lady Lobos 93 Slater Lady Lobos 94 McKeever U12A Girls Caouette    
22-Nov Monday 13A 7:30 PM Lady Cougars 93 Bartlett Strikers U12B Girls Caouette    
22-Nov Monday 13B 6:00 PM Falcons 94 Black FURY 94 Scott U12A Girls Armstrong    
22-Nov Monday 13B 7:30 PM Falcons 93 Blue Falcons 94 Blue U12B Girls Armstrong    
                     
                     
23-Nov Tuesday 12A 6:00 PM Jr Lobos Wanderers FURY 96 Keene U10B Boys G.Candebat    
23-Nov Tuesday 12A 7:00 PM FURY 96 Bradshaw FURY 95 Keene U10A Boys G.Candebat    
23-Nov Tuesday 12B 6:00 PM FURY 96 Bridges Jr Lady Lobos U10B Girls S.Evans    
23-Nov Tuesday 12B 7:00 PM Falcons 95 Blue Dragons 95 Red U10A Boys S.Evans